Novel International Clinic

NOVEL

Yeni Bir Sen Göster

Novel Clinic’te dünya standartlarında bir deneyime katılın, bu deneyimde çok geniş kapsamlı tıbbi hizmetimizle “yeni bir siz ortaya çıkaracağız” Istanbul, Turkey.
0 +

Güvenilir Hastalar

0 +

Profesyonel Doktorlar

0

Modern Tesisler

HİZMETLER

Diş Hekimliği

Estetik

Saç Nakli

Bariatrik

Androloji

BİZİMLE İLGİLİ

Tecrübeli ekibimiz senin için burada!

1992 yılında kurulan ve yeniliklerin sağlık alanındaki mükemmeliyetle buluştuğu saygıdeğer Tıp Grubu’nun gururlu bir üyesi olan Novel International Clinic. Novel International Clinic’te, şefkatli bir dokunuşla en son tıbbi hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Görevimiz, tıbbi teknolojideki en son gelişmeleri hasta odaklı bir yaklaşımla birleştirerek sağlık hizmetlerini yeniden tanımlamak. Son derece yetenekli sağlık çalışanlarından oluşan bir ekip, son teknoloji tesisler ve kişisel bakım konusunda gösterdiğimiz kararla, yerel ve uluslararası hastalarımızın en iyi sağlık ve sağlık sigortası olmaya gayret ediyoruz. İster birinci sınıf tıbbi tedavi yöntemleri ister sağlık hizmetleri arayın.

Bizim İşimiz

Ahmed Al-Farsi

SAÇ NAKLİ

Bu klinikte harika bir deneyim yaşadım! İstanbul’da sağlık hizmeti arayanlara tavsiye edilen en iyi hizmet ve en iyi fiyatlar.

 

Karoom Alwani

5/5
Baştan sona harika bir servis sağladılar ve bana Hollywood gülüşü ve beklentilerimi aşan implantlar verdiler. Kişisel bakım ve aldığım ilgi olağanüstüydü. Novel’i en kaliteli diş işi arayanlara tavsiye ederim.

Abdullah Alzahrani

5/5
İyi insanlar, dişlerimi, gözlerimi ve saçımı yaptırdım. Hizmetten ve misafirperverlikten çok memnunum, ve tabii ki sonuç da.

Rene Caris

5/5

FAQ

Yolculuğunuzun her adımında size destek olmak için buradayız.

  • Hangi hizmetleri sunuyoruz?
  • Nasıl randevu alırım?
  • Kliniğin çalışma saatleri nedir?
  • Süreç nasıl olacak?

Estetik, diş hekimliği, saç nakli ve bariyattan, İstanbul, Türkiye'deki uluslararası hastalara kadar çeşitli sağlık hizmetleri sunuyoruz.

Web sitesindeki form üzerinden bize ulaşabilir veya +905317967872 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz

 

 

Bizimle iletişim kurduktan sonra, istenen hizmetle ilgili daha fazla bilgi sağlamak için ekibimizden bir hasta temsilcisi sizinle iletişim kuracak.

 

Siz bizimle iletişime geçtikten sonra, takımımız size ulaşacak ve gerekli hizmet hakkında plan yapacak.

İLGİLİ KİŞİ

Bir şey sormaya çekinme, biz senin için buradayız!


Birlik, Atışalanı Cd. 835. Sok, 34230 Esenler/İstanbul, Türkiye

Phone: +905317967872

Email: info@novelclinic.com.tr

Scroll to Top
Open chat
1
Scan the code
Welcome to Novel International Clinic 👋

How can I help you? ❤